středa 24. dubna 2013

Padělaný francouzský SCRABBLE v potrhané krabici od neexistující firmy na Amplionu


Je s podivem, kam až některé slevové servery klesnou.

Amplion.cz zaštítěný centrumem prodáva fake hru, ví o tom, je na to několikrát upozorněn a prodává hru dál.

Na četné ročilené příspěvky v diskuzích a na můj email reagovali vypnutím diskuzí :) Po jejich online chatu mě bylo sděleno, že diskuze nebyly konstruktivní, tak je vypnuli. Příště si udělám screenshoty.

A na co si lidé v diskuzích stěžovali?


http://amplion.centrum.cz/9861-spolecenska-hra-scrabble-jen-za-289-kc

1. Jde o fake, není originál, není od Mattela.


Reakce zanejceny: "Existuje více výrobců, my ho máme od zahraničního výrobce Glory of Spring s.r.o." (Více níže)http://amplion.centrum.cz/12459-spolecenska-hra-scrabble-s-67-slevou

Reakce Amplionu: Z obrázku odmazali slovo originál :). V mailingu je obrázek nevyretušovaný. a v předchozí stejné akci je obrázek taky ještě nevyretušovaný i když se jedná taky o fake.

Název hry SCRABBLE využívají nadále v obrázku i v názvu produktku i v reklamních kampaních, ač ví, že se jedná o fake produkt

 

 

 

 

 

2. Hra už byla použitá, hra přišla v sáčku místo v krabici, krabice je poškrábaná

Takových neduhů tam lidé psali spoustu

3. Hra je francouzská verze, francouzský manuál


Zkažená zábava, zkažený dojem ze hry

Francouzská verze hry znamená, že obsahuje jiné počty písmenek než česká. Třeba počet Q bude jiný pro každou řeč. Takže hra se nehodí a přímo nejde hrát v jiné řeči než pro kterou je vytvořena.

Aby to nestačilo, tak písmenka mají jinou hodnotu. Za těžko umístitelné písmenko dostanete třeba jen 2 body. Za lehké třeba 8 bodů. 

Takže tu máme hned dvě obtíže, jiné počty písmenek, které vám budou bránit ve vymýšlení správných českých slov a navíc za ně dostanete jiný počet bodů.

Hra se tedy nedá hrát rozumně v češtině.

Dokážu si představit jak se asi bude zákazníky bavit u hry, když mu zbydou třeba 4 písmenka Q (ve francouzštině hojně využívané) a bude muset z toho vykouzlit česká slova :)

Opravdu zábava zaručena.

Majitel webu zanejceny.cz se bránil, že je to originál a můžou hrát v angličtině. Bohužel ani v angličtině neplatí stejná slova jak ve francouzštině.


"Zahraniční výrobce" Glory of Spring s.r.o.

Nechápu tu hlupost, jak si někdo může myslet, že s.r.o., tedy společnost s ručením omezeným může být zahraniční firma. Nesmysl. Tvrzení dokládá fotkou zadní strany hry

Fotka zadní strany krabice na kterém je důkaz, že dodavatel hry je Glory of Spring s.r.o. Zdroj: http://zanejceny.cz/data/product/108_258.jpg

  • Firma není zahraniční, ale česká.
  • Firma není výrobce, ale pouze dodavatel produktu.
  • A teď to hlavní, tradááá:
    Firma není firma.


Je to taková Firma, která neexistuje. Název firmy je smyšlený a v obchodním rejstřiku ji nenaleznete:

Neexistující firma Glory of Spring s.r.o.Jediné co se dá dohledat ve spojitosti s touto "firmou" je, že prodávala nebezpečné výrobky dle Ministerstva zdravotnictví:

Nebezpečný výrobek od Glory of Spring s.r.o.


Proč pracují slevo weby s takovými šumaři?


Proč Amplion prodává fake i přes četné nespokojené zákazníky?
Žádné komentáře:

Okomentovat